Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin sklepu

REGULAMIN

 1. Sklep Internetowy FashionZone , działający pod adresem www.fashionzone.pl, prowadzony jest przez Krzysztofa Smajek prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą Krzysztof Smajek z siedzibą pod adresem ul. Klimontowska26/38, 04-672 Warszawa NIP: 773-228-00-43, REGON 384688728.
 2. Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem Internetu, w formie umowy zawieranej na odległość pomiędzy osobą zamawiającą (Kupującym), a sklepem (Sprzedającym). Zamówienia w sklepie internetowym FashionZone składać można przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Zamówienia są realizowane w dni robocze. Sklep prowadzi wyłącznie sprzedaż wysyłkową, nie ma możliwości odbioru osobistego. Cena podawana przy towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Kupującego zamówienia.

Koszt wysyłki:

Szybka paczka pocztowa ( Evnelo) (przy wpłacie na konto) - 13 zł

Szybka paczka pocztowa ( Envelo)(za pobraniem) - 17 zł

 1. Płatności za zakupione towary można dokonywać na nr konta bankowego: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. 12 1020 3916 0000 0302 0082 6701 lub za pomocą systemów szybkich płatności internetowych.

W przypadku wyboru przez Klienta płatności przelewem Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 3 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży. Po przekroczeniu tego terminu umowa Sprzedaży zostaje zerwana z winy Klienta.

 1. Zamówienia są przyjmowane poprzez poprawnie wypełniony formularz zamówienia, dostępny podczas procedury zakupu towarów. W przypadku podania nieprawdziwych, niepełnych bądź błędnych danych Sprzedający będzie kontaktował się z Kupującym w celu wyjaśnienia nieścisłości adresowych. Moment złożenia zamówienia jest momentem zawarcia umowy pomiędzy Kupującym a Sprzedającym i jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu. Klient może anulować bądź wprowadzić zmiany w zamówieniu dopóki nie zostało ono wysłane - informując o tym e-mailem bądź telefonicznie.
 2. Każde złożone przez Klienta zamówienie potwierdzamy e-mailem z informacją o jego przyjęciu.
 3. W przypadku braku potwierdzenia ze strony sklepu w ciągu dwóch dni roboczych, prosimy o kontakt mailowy pod adresem: fashionzone.kontakt@gmail.com
 4. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających realizację złożonego zamówienia, o zaistniałej sytuacji Sprzedający zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Kupującego.
 5. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia.
 6. Dostawa produktu dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Koszty przesyłki produktu ponosi Klient chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy produktu są jawne i zawarte są w zakładce „Dostawa i płatności” oraz w trakcie składania zamówienia.

Nie ma możliwości odbioru osobistego.

Termin dostawy produktu do Klienta na terenie kraju wynosi 2-5 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia. W wyjątkowych sytuacjach proces realizacji może wydłużyć się do 7 dni roboczych.

 1. Zwroty, wymiany, reklamacje

Zwrot

Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży zakupionych w sklepie fashionzone.pl produktów na zasadach opisanych w Ustawie z dnia 30.05.2014r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 nr 827) w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki.

W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży otrzymany produkt należy odesłać na adres:

Krzysztof Smajek

 1. Klimontowska 26/38

04-672 Warszawa

wraz z wypełnionym formularzem zwrotu załączanym w wersji papierowej do każdego zamówienia i fakturą imienną otrzymaną z zamówieniem.

UWAGI:

 1. Koszt odesłania towaru pokrywa Kupujący
 2. Nie przyjmujemy paczek wysłanych do nas za pobraniem
 3. Nie odbieramy przesyłek z paczkomatów i innych punktów odbiorów paczek
 4. Każdy zwracany produkt powinien być odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony
 5. Produkt powinien mieć nieoderwane metki i nie powinien nosić śladów użytkowania
 6. Zalecamy wysyłkę listem poleconym (rejestrowanym).

Zwrotu pieniędzy dokonujemy nie później, niż w ciągu 14 dni od momentu odstąpienia od umowy.

Wymiana

Wymiana zakupionego towaru jest możliwa wyłącznie poprzez skorzystanie z procedury zwrotu i złożenia oraz opłacenia nowego, niezależnego zamówienia.

Reklamacja

Wszelkie reklamacje należy składać poprzez przesłanie wypełnionego formularza i odesłanie na adres Krzysztof Smajek, ul. Klimontowska 26/38, 04-672 Warszawa. Zalecamy wysyłkę listem poleconym (rejestrowanym). Nie przyjmujemy żadnych przesyłek odesłanych do nas za pobraniem i nie odbieramy przesyłek z paczkomatów i innych punktów odbiorów paczek. Formularz zwrotu dołączany jest do każdego zamówienia.

Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania, należy go odpowiednio zabezpieczyć i zapakować oraz odesłać na adres sklepu.

Zgodnie z art. 34 ust. 4 Ustawy i prawach konsumenta, Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będący wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Koszty wysyłek ponosi kupujący.

Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji w możliwie najkrótszym terminie, nie później niż 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia.

Podstawą do wszczęcia procedury reklamacji jest prawidłowo wypełniony formularz zwrotu/reklamacji (dołączany jest on do każdego zamówienia wraz z podpiętą do niego fakturą). Przesłanie innego formularza lub błędnie wypełnionego może spowodować opóźnienie w rozpatrzeniu reklamacji.

Zwrot środków pieniężnych nastąpi w taki sam sposób, w jaki została dokonana wpłata. W przypadku paczek za pobraniem oraz zamówień opłaconych przelewem zwykłym zwrot zostanie zrealizowany na podany w formularzu zwrotu numer rachunku bankowego.

Pełen zakres odpowiedzialności i obowiązków Sprzedawcy względem Klienta jest określony powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w Kodeksie Cywilnym. Dla umów sprzedaży podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy wobec Kupującego z tytułu niezgodności produktu z umową sprzedaży są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa sprzedaży konsumenckiej.

 1. Dane Klientów naszego sklepu są chronione poprzez Politykę Prywatności i nie są udostępniane żadnym osobom trzecim. Wykorzystywane są wyłącznie do realizacji zamówienia i kontaktu z Kupującym.
 2. Korzystanie ze strony internetowej fashionzone.pl jest równoznaczne z akceptacją tego Regulaminu i Polityki Prywatności. (Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych)

 

 1. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian regulaminu. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie mają zastosowanie powszechnie obowiązujące przepisy prawa polskiego oraz inne właściwe przepisy powszechnie obowiązującego prawa.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl